WhatsApp
  • 0 (538) 519 00 53
  • Rize, /

0 (538) 519 00 53

Haber Detayı

En İyi Fiyat Garantisi

12 Temmuz 2020, 11:28
En İyi Fiyat Garantisi

En iyi fiyat garantisi, cayapart.com web sitemiz üzerinden yapılmış olan kiralama rezervasyonlarında geçerli olup, grup fiyatları yada şirketlere verilen özel fiyatlar garanti kapsamında değildir.

En iyi fiyat garantisi kapsamından yararlanabilmeniz için, başvurunuzun rezervasyon yaptığınız süreden sonraki en geç 24 saat içerisinde yapılmış olması, gerekmektedir.

Konaklanacak apart, konaklama tipi, konaklama tarihi konaklayacak kişi sayısı ve ücretsiz hizmetlerin fiyat karşılaştırması yapılan web sitesi/acente ile aynı olması gerekmektedir. Örneğin: cayapart.com’ dan 6 kişi, iki yatak odalı apart rezervasyonu yaptırdıysanız, bunu iki yatak odalı yazlık fiyatıyla karşılaştıramazsınız. cayapart.com’ un hiç bir gizli servis bedeli yoktur. apart kiralamalarında apartı bütün olarak kiralamış olursunuz konuta gittiğinizde depozito bedeli hariç (Çıkışta hasar bulunmaması halinde direkt iade edilir) herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Aynı hizmetlerin, vergilerin ve ücretlerin En İyi Fiyatın içine de dahil olduğundan emin olunuz. cayapart.com fiyatı ile daha düşük olduğu ileri sürülen fiyatın karşılaştırılabilmesi için söz konusu fiyatı veren seyahat acentasının internet sitesinde fiyatların açıkça yazılmış olması veya imzalı-kaşeli teklif yazısı gerekmektedir.

En İyi Fiyatı sunan seyahat acentası, aynı apart için aynı şartlarda, anında onay verebilmelidir.

En iyi fiyat garantisi açık arttırma, fırsat sitelerinden yapılan indirimleri veya müzayede yolu ile yapılan satışları kapsamaz.

En düşük fiyat garantisi yalnızca Türkiye dahilinde yapılan ve T.C. vatandaşlarına yapılmış satışlar arasında geçerlidir.

cayapart.com dilediği tarihte en iyi fiyat garantisi prosedürünü sonlandırabilir.

En iyi fiyat garantisi, herhangi bir indirim kuponu kampanya kapsamında kullanıldığında geçerli değildir.

cayapart.com, herhangi bir suistimal veya kötü niyet tespiti durumunda haber vermeksizin, bu En İyi Fiyat Garantisini uygulamasını, askıya alma ya da fesh etme haklarını saklı tutar.