WhatsApp
  • 0 (538) 519 00 53
  • Rize, /

0 (538) 519 00 53

Hakkımızda

Hakkımızda

2020 yılında Rizenin Çayeli ilçesinde başlayan ''Günlük Kiralık Daire'' ve ''Apart Otel'' konseptiyle çıktığımız bu macerada amacımız sektörün en önemli oyuncularından birisi olmaktır!

Şehir dışına her çıkışımızda bizler için en önemli sorunlardan biri şüphesiz ki "nerede kalacağım?" sorusudur. Seyahat amacımız ve zaman tasarrufu doğrultusunda lokasyon, ulaşım kolaylığı, konaklayacağımız işletmenin kalitesi, sunduğu hizmetler, temiz olması gibi bir çok faktör hepimizi düşündürmektedir. Tüm bu konuları ele aldığımızda "nerede kalacağım?" sorusuna verilecek tek doğru cevap, eviniz gibi hissedeceğiniz tek yer Çay Apart!

Çayelinin merkezinde sağlık tesislerine,Ayder yaylasına ve Rize merkeze çok yakın bir tesis.. Özel mimarisi ile butik otel konseptinde sessiz,gürültüden uzak ve ekonomik olması nedeniyle tercih edilmekte.. Tamamen aile işletmesi olan; iş, gezi, sağlık, alışveriş seyahatlerinde huzurla kalacağınız bir işletmeyiz.

Uzun süreli ve kısa süreli konaklamalarınızda en ekonomik fiyatları ile sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz. Tesisimiz Ayder Yaylasına,Çamlıhemşine ve çevresinde yer alan yaylalara ulaşım alternatifi en fazla olan noktasındadır.

Hakkımızda

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Apart

Apartımız Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ